Explore a wide selection of verified used Mazda CX-90 2025 for sale in Dubai. Buy and sell used Mazda CX-90 2025 in Dubai quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
Mazda CX-90
Looking for the perfect used Mazda CX-90 2025 in Dubai? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned Mazda CX-90 2025 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 1 listings of Mazda CX-90 2025 starting at an average price of 169,000. Each of our CX-90 2025 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right CX-90 2025 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand Mazda CX-90 2025 for you, across Dubai.
| Price | 169,000 - 169,000 |
| Body Type | SUV/Crossover |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Petrol |
| Horsepower | 345BHP |
| Torque | 500Nm |
| Engine capacity | 3.3L |
| Mileage | 9Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 74L |
| Cylinders | 6 Cylinders |
| Length | 5100mm |
| Width | 1994mm |
| Height | 1745mm |
| Seating capacity | 7 seater |
| Boot Space | 566L |
| Acceleration (0-100 KM/H) | 6.2sec |
| Top Speed | 210km/h |
| Drive type | All Wheel Drive |
There are 1 used Mazda CX-90 2025 available for sale in Dubai.
The starting price of used Mazda CX-90 2025 in Dubai is 169,000.