-
- Right Hand
$25,000Used Genesis GV70 2024Used Genesis GV70 2024Genesis GV70 PREMIUM (Export only)- Right Hand
Explore a wide selection of verified used Genesis GV70 2024 for sale in Sharjah. Buy and sell used Genesis GV70 2024 in Sharjah quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
Genesis GV70
Looking for the perfect used Genesis GV70 2024 in Sharjah? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned Genesis GV70 2024 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 1 listings of Genesis GV70 2024 starting at an average price of 0 AED. Each of our GV70 2024 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right GV70 2024 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand Genesis GV70 2024 for you, across Sharjah.
| Price | AED 0 - AED 0 |
| Body Type | SUV/Crossover |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Petrol |
| Horsepower | 304 BHP - 380 BHP |
| Torque | 422 Nm - 530 Nm |
| Engine capacity | 2.5 L - 3.5 L |
| Mileage | 8 Km/L - 9 Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 66 L |
| Cylinders | 4 & 6 Cylinders |
| Length | 4715 mm |
| Width | 1910 mm |
| Height | 1630 mm |
| Seating capacity | 5 seater |
| Drive type | Rear Wheel Drive & All Wheel Drive |
There are 1 used Genesis GV70 2024 available for sale in Sharjah.
The starting price of used Genesis GV70 2024 in Sharjah is TBD.