-
-
Warranty
$105,500Used Lexus LX 600 2023Used Lexus LX 600 2023Lexus LX 600 F-Sport 3.5L | 2023 | American Specs | Clean Title | Perfect Condition-
Warranty
-
Explore a wide selection of verified used Lexus LX 600 2023 for sale in Sharjah. Buy and sell used Lexus LX 600 2023 in Sharjah quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
Lexus LX 600
| Lexus LX 600 2023 trims | Price* |
|---|---|
| LX 600 F-Sport 3.5L 2023 | AED 385,000 |
| *Average starting price | |
Looking for the perfect used Lexus LX 600 2023 in Sharjah? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned Lexus LX 600 2023 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 1 listings of Lexus LX 600 2023 starting at an average price of 385,000 AED. Each of our LX 600 2023 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right LX 600 2023 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand Lexus LX 600 2023 for you, across Sharjah.
| Price | AED 385,000 - AED 385,000 |
| Body Type | SUV/Crossover |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Petrol |
| Horsepower | 409 BHP |
| Torque | 650 Nm |
| Engine capacity | 3.5 L |
| Mileage | 7 Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 110 L |
| Cylinders | 6 Cylinders |
| Length | 5100 mm |
| Width | 1900 mm - 1990 mm |
| Height | 1895 mm |
| Seating capacity | 7 seater |
| Boot Space | 174 L |
| Acceleration (0-100 KM/H) | 10 sec |
| Top Speed | 220 km/h |
| Drive type | Four Wheel Drive & All Wheel Drive |
There are 1 used Lexus LX 600 2023 available for sale in Sharjah.
The starting price of used Lexus LX 600 2023 in Sharjah is AED 385,000.