Explore a wide selection of verified used Mazda CX9 2023 for sale in Sharjah. Buy and sell used Mazda CX9 2023 in Sharjah quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
Mazda CX9
| Mazda CX9 2023 trims | Price* |
|---|---|
| CX9 GTX 2.5L 2023 | AED 67,000 |
| *Average starting price | |
Looking for the perfect used Mazda CX9 2023 in Sharjah? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned Mazda CX9 2023 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 1 listings of Mazda CX9 2023 starting at an average price of 67,000 AED. Each of our CX9 2023 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right CX9 2023 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand Mazda CX9 2023 for you, across Sharjah.
| Price | AED 67,000 - AED 67,000 |
| Body Type | SUV/Crossover |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Petrol |
| Horsepower | 230 BHP |
| Torque | 420 Nm |
| Engine capacity | 2.5 L |
| Mileage | 11.8 Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 74 L |
| Cylinders | 4 Cylinders |
| Length | 5075 mm |
| Width | 1969 mm |
| Height | 1716 mm |
| Seating capacity | 7 seater |
| Boot Space | 407 L |
| Acceleration (0-100 KM/H) | 8.4 sec |
| Top Speed | 210 km/h |
| Drive type | All Wheel Drive |
There are 1 used Mazda CX9 2023 available for sale in Sharjah.
The starting price of used Mazda CX9 2023 in Sharjah is AED 67,000.