Explore a wide selection of verified new Jetour Dashing 2023 for sale in UAE. Buy and sell new Jetour Dashing 2023 in UAE quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
Jetour Dashing
Looking for the perfect new Jetour Dashing 2023 in UAE? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned Jetour Dashing 2023 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 1 listings of Jetour Dashing 2023 starting at an average price of 0 AED. Each of our Dashing 2023 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right Dashing 2023 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand Jetour Dashing 2023 for you, across UAE.
| Price | AED 0 - AED 0 |
| Body Type | SUV/Crossover |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Petrol |
| Horsepower | 194BHP |
| Torque | 290Nm |
| Engine capacity | 1.6L |
| Mileage | 13Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 57L |
| Cylinders | 4 Cylinders |
| Length | 4590mm |
| Width | 1900mm |
| Height | 1685mm |
| Seating capacity | 5 seater |
| Acceleration (0-100 KM/H) | 10sec |
| Top Speed | 200km/h |
| Drive type | Front Wheel Drive |
There are 1 new Jetour Dashing 2023 available for sale in UAE.
The starting price of new Jetour Dashing 2023 in UAE is AED 73,000.