-
$21,100New Peugeot Expert 2024New Peugeot Expert 2024Peugeot Expert 2024 | PEUGEOT EXPERT FULL OPT
Explore a wide selection of verified new Peugeot Expert 2024 for sale in UAE. Buy and sell new Peugeot Expert 2024 in UAE quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
Peugeot Expert
Looking for the perfect new Peugeot Expert 2024 in UAE? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned Peugeot Expert 2024 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 1 listings of Peugeot Expert 2024 starting at an average price of 77,000 AED. Each of our Expert 2024 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right Expert 2024 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand Peugeot Expert 2024 for you, across UAE.
| Price | AED 77,000 - AED 77,000 |
| Body Type | Van |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Diesel |
| Horsepower | 120BHP |
| Torque | 340Nm |
| Engine capacity | 2L |
| Mileage | 10Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 70L |
| Cylinders | 4 Cylinders |
| Length | 5309mm |
| Width | 2204mm |
| Height | 1935mm |
| Seating capacity | 5 seater |
| Acceleration (0-100 KM/H) | 13.3sec |
| Top Speed | 170km/h |
| Drive type | Front Wheel Drive |
There are 1 new Peugeot Expert 2024 available for sale in UAE.
The starting price of new Peugeot Expert 2024 in UAE is AED 77,000.