Explore a wide selection of verified used BMW X6 M 2015 for sale in UAE. Buy and sell used BMW X6 M 2015 in UAE quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
BMW X6
Looking for the perfect used BMW X6 M 2015 in UAE? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned BMW X6 M 2015 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 1 listings of BMW X6 M 2015 starting at an average price of 105,000 AED. Each of our X6 M 2015 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right X6 M 2015 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand BMW X6 M 2015 for you, across UAE.
| Price | AED 105,000 - AED 105,000 |
| Body Type | SUV/Crossover |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Petrol |
| Horsepower | 617BHP |
| Torque | 750Nm |
| Engine capacity | 4.4L |
| Mileage | 7Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 83L |
| Cylinders | 8 Cylinders |
| Length | 4941mm |
| Width | 2019mm |
| Height | 1693mm |
| Seating capacity | 5 seater |
| Boot Space | 580L |
| Acceleration (0-100 KM/H) | 3.8sec |
| Top Speed | 250km/h |
| Drive type | All Wheel Drive |
There are 1 used BMW X6 M 2015 available for sale in UAE.
The starting price of used BMW X6 M 2015 in UAE is AED 105,000.