-
$35,300Used Mercedes Benz C63 AMG 2018Used Mercedes Benz C63 AMG 2018Mercedes Benz C63 AMG Std 4.0L Sedan -
$35,300Used Mercedes Benz C63 AMG 2018Used Mercedes Benz C63 AMG 2018Mercedes Benz C63 AMG Std 4.0L Coupe
Explore a wide selection of verified used Mercedes Benz C63 AMG 2018 for sale in UAE. Buy and sell used Mercedes Benz C63 AMG 2018 in UAE quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
Mercedes Benz C-Class
| Mercedes Benz C63 AMG 2018 trims | Price* |
|---|---|
| C63 AMG Std 4.0L Sedan 2018 | 149,900 |
| *Average starting price | |
Looking for the perfect used Mercedes Benz C63 AMG 2018 in UAE? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned Mercedes Benz C63 AMG 2018 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 2 listings of Mercedes Benz C63 AMG 2018 starting at an average price of 129,000. Each of our C63 AMG 2018 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right C63 AMG 2018 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand Mercedes Benz C63 AMG 2018 for you, across UAE.
| Price | 129,000 - 129,000 |
| Body Type | Sedan |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Petrol |
| Horsepower | 451BHP |
| Torque | 550Nm |
| Engine capacity | |
| Mileage | 11Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 60L |
| Length | 4755mm |
| Width | 1839mm |
| Height | 1426mm |
| Seating capacity | 4 seater |
| Drive type | All Wheel Drive |
There are 2 used Mercedes Benz C63 AMG 2018 available for sale in UAE.
The starting price of used Mercedes Benz C63 AMG 2018 in UAE is 129,000.