Explore a wide selection of verified used Peugeot Traveller 2024 for sale in UAE. Buy and sell used Peugeot Traveller 2024 in UAE quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
Peugeot Traveller
Looking for the perfect used Peugeot Traveller 2024 in UAE? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned Peugeot Traveller 2024 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 1 listings of Peugeot Traveller 2024 starting at an average price of 55,000 AED. Each of our Traveller 2024 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right Traveller 2024 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand Peugeot Traveller 2024 for you, across UAE.
| Price | AED 55,000 - AED 55,000 |
| Body Type | Van |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Diesel |
| Horsepower | 180BHP |
| Torque | 400Nm |
| Engine capacity | 2L |
| Mileage | 10Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 69L |
| Cylinders | 4 Cylinders |
| Length | 5309mm |
| Width | 2204mm |
| Height | 1890mm |
| Seating capacity | 8 seater |
| Acceleration (0-100 KM/H) | 8.8sec |
| Drive type | Front Wheel Drive |
There are 1 used Peugeot Traveller 2024 available for sale in UAE.
The starting price of used Peugeot Traveller 2024 in UAE is AED 55,000.