-
-
$19,700Used Mercedes Benz C300 2021Used Mercedes Benz C300 2021Mercedes Benz C300 2021 Mercedes Benz C300 4Matic - 2.0L V4 AWD- Full Option - 360* CAM - Radar & Sensors - Sunroof
Explore a wide selection of verified used Mercedes Benz C300 2021 for sale in Dubai. Buy and sell used Mercedes Benz C300 2021 in Dubai quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
Mercedes Benz C-Class
| Mercedes Benz C300 2021 trims | Price* |
|---|---|
| C300 Sport 2.0L (241 HP) 2021 | AED 74,000 |
| C300 Std 2.0L (241 HP) 2021 | AED 69,000 |
| C300 Sport 2.0L (258 HP) 2021 | AED 58,000 |
| *Average starting price | |
Looking for the perfect used Mercedes Benz C300 2021 in Dubai? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned Mercedes Benz C300 2021 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 2 listings of Mercedes Benz C300 2021 starting at an average price of 71,999 AED. Each of our C300 2021 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right C300 2021 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand Mercedes Benz C300 2021 for you, across Dubai.
| Price | AED 71,999 - AED 82,000 |
| Body Type | Sedan |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Petrol |
| Horsepower | 280BHP |
| Torque | 320Nm |
| Engine capacity | |
| Mileage | 11Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 66L |
| Length | 1mm |
| Width | 1mm |
| Height | 1mm |
| Seating capacity | 5 seater |
| Drive type | Front Wheel Drive |
There are 2 used Mercedes Benz C300 2021 available for sale in Dubai.
The starting price of used Mercedes Benz C300 2021 in Dubai is AED 71,999.