-
$435,300 FeaturedUsed Ferrari 812 2021Used Ferrari 812 2021 FeaturedFerrari 812 GTS | 6.5L V12 Engine | GCC Specs | Warranty & Service Package Included
Explore a wide selection of verified used Ferrari 812 2021 for sale in Sharjah. Buy and sell used Ferrari 812 2021 in Sharjah quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
Ferrari 812
Looking for the perfect used Ferrari 812 2021 in Sharjah? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned Ferrari 812 2021 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 1 listings of Ferrari 812 2021 starting at an average price of 1,589,000 AED. Each of our 812 2021 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right 812 2021 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand Ferrari 812 2021 for you, across Sharjah.
| Price | AED 1,589,000 - AED 1,589,000 |
| Body Type | Convertible |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Petrol |
| Horsepower | 800BHP |
| Torque | 718Nm |
| Engine capacity | 6.5L |
| Mileage | |
| Fuel Tank Capacity | 92L |
| Cylinders | 12 Cylinders |
| Length | 4693mm |
| Width | 1971mm |
| Height | 1276mm |
| Seating capacity | 2 seater |
| Boot Space | 210L |
| Acceleration (0-100 KM/H) | 3sec |
| Top Speed | 340km/h |
| Drive type | Rear Wheel Drive |
There are 1 used Ferrari 812 2021 available for sale in Sharjah.
The starting price of used Ferrari 812 2021 in Sharjah is AED 1,589,000.