-
- Right Hand
Used Mazda CX5 2024
Used Mazda CX5 2024Mazda CX5 Export from Australia (Export only)- Right Hand
Explore a wide selection of verified used Mazda CX5 2024 for sale in Sharjah. Buy and sell used Mazda CX5 2024 in Sharjah quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
Mazda CX5
Looking for the perfect used Mazda CX5 2024 in Sharjah? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned Mazda CX5 2024 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 1 listings of Mazda CX5 2024 starting at an average price of 0 AED. Each of our CX5 2024 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right CX5 2024 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand Mazda CX5 2024 for you, across Sharjah.
| Price | AED 0 - AED 0 |
| Body Type | SUV/Crossover |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Petrol |
| Horsepower | 188 BHP |
| Torque | 251 Nm |
| Engine capacity | 2.5 L |
| Mileage | 12 Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 56 L |
| Cylinders | 4 Cylinders |
| Length | 4550 mm |
| Width | 1840 mm |
| Height | 1670 mm - 1675 mm |
| Seating capacity | 5 seater |
| Boot Space | 506 L - 965 L |
| Acceleration (0-100 KM/H) | 7.5 sec - 7.6 sec |
| Top Speed | 210 km/h |
| Drive type | Front Wheel Drive & All Wheel Drive |
There are 1 used Mazda CX5 2024 available for sale in Sharjah.
The starting price of used Mazda CX5 2024 in Sharjah is TBD.