-
$123,300New Mercedes Benz S450 2023New Mercedes Benz S450 2023Mercedes Benz S450 3.0L PETROL: PANORAMIC SUNROOF, 3D DISPLAY, BURMESTER 3D, DIGITAL LIGHT
Explore a wide selection of verified new Mercedes Benz S450 2023 for sale in Dubai. Buy and sell new Mercedes Benz S450 2023 in Dubai quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
Mercedes Benz S-Class
| Mercedes Benz S450 2023 trims | Price* |
|---|---|
| S450 4M 3.0L (367 HP) 2023 | 445,000 |
| *Average starting price | |
Looking for the perfect new Mercedes Benz S450 2023 in Dubai? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned Mercedes Benz S450 2023 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 1 listings of Mercedes Benz S450 2023 starting at an average price of 450,000. Each of our S450 2023 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right S450 2023 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand Mercedes Benz S450 2023 for you, across Dubai.
| Price | 450,000 - 450,000 |
| Body Type | Sedan |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Petrol |
| Horsepower | 367BHP |
| Engine capacity | 3L |
| Mileage | 10Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 76L |
| Length | 1mm |
| Width | 1mm |
| Height | 1mm |
| Seating capacity | 5 seater |
| Drive type | Rear Wheel Drive |
There are 1 new Mercedes Benz S450 2023 available for sale in Dubai.
The starting price of new Mercedes Benz S450 2023 in Dubai is 450,000.