-
$65,122Used Mercedes Benz C63 AMG 2021Used Mercedes Benz C63 AMG 2021Mercedes Benz C63 AMG C63 S AMG CABRIOLET | JAPANESE SPEC | LOW KM
Explore a wide selection of verified used Mercedes Benz C63 AMG 2021 for sale in Dubai. Buy and sell used Mercedes Benz C63 AMG 2021 in Dubai quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
Mercedes Benz C-Class
Looking for the perfect used Mercedes Benz C63 AMG 2021 in Dubai? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned Mercedes Benz C63 AMG 2021 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 1 listings of Mercedes Benz C63 AMG 2021 starting at an average price of 239,000 AED. Each of our C63 AMG 2021 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right C63 AMG 2021 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand Mercedes Benz C63 AMG 2021 for you, across Dubai.
| Price | AED 239,000 - AED 239,000 |
| Body Type | Sedan |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Petrol |
| Horsepower | 451BHP |
| Torque | 550Nm |
| Engine capacity | |
| Mileage | 11Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 60L |
| Length | 4755mm |
| Width | 1839mm |
| Height | 1426mm |
| Seating capacity | 4 seater |
| Drive type | All Wheel Drive |
There are 1 used Mercedes Benz C63 AMG 2021 available for sale in Dubai.
The starting price of used Mercedes Benz C63 AMG 2021 in Dubai is AED 239,000.