-
$10,700Used Opel Mokka 2022Used Opel Mokka 2022Opel Mokka EXCELLENT DEAL for our Opel Mokka 1.2L ( 2022 Model ) in Blue Color GCC Specs
Explore a wide selection of verified used Opel Mokka 2022 for sale in UAE. Buy and sell used Opel Mokka 2022 in UAE quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
Opel Mokka
Looking for the perfect used Opel Mokka 2022 in UAE? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned Opel Mokka 2022 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 1 listings of Opel Mokka 2022 starting at an average price of 39,000 AED. Each of our Mokka 2022 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right Mokka 2022 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand Opel Mokka 2022 for you, across UAE.
| Price | AED 39,000 - AED 39,000 |
| Body Type | SUV/Crossover |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Petrol |
| Horsepower | 130 BHP |
| Torque | 230 Nm |
| Engine capacity | 1.2 L |
| Mileage | 15 Km/L - 18 Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 44 L |
| Cylinders | 3 Cylinders |
| Length | 4151 mm |
| Width | 1791 mm |
| Height | 1531 mm |
| Seating capacity | 5 seater |
| Boot Space | 350 L |
| Acceleration (0-100 KM/H) | 9.2 sec |
| Top Speed | 200 km/h - 220 km/h |
| Drive type | Front Wheel Drive |
There are 1 used Opel Mokka 2022 available for sale in UAE.
The starting price of used Opel Mokka 2022 in UAE is AED 39,000.