Explore a wide selection of verified used GMC Yukon 2021 for sale in Sharjah. Buy and sell used GMC Yukon 2021 in Sharjah quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
GMC Yukon
| GMC Yukon 2021 trims | Price* |
|---|---|
| Yukon Denali 6.2L 2021 | AED 150,000 |
| Yukon Denali 6.2L (8 Seater) 2021 | AED 178,000 |
| Yukon SLT 5.3L 4WD (8 Seater) 2021 | AED 142,000 |
| *Average starting price | |
Looking for the perfect used GMC Yukon 2021 in Sharjah? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned GMC Yukon 2021 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 1 listings of GMC Yukon 2021 starting at an average price of 150,000 AED. Each of our Yukon 2021 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right Yukon 2021 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand GMC Yukon 2021 for you, across Sharjah.
| Price | AED 150,000 - AED 150,000 |
| Body Type | SUV/Crossover |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Petrol |
| Horsepower | 355 BHP - 420 BHP |
| Torque | 520 Nm |
| Engine capacity | 5.3 L |
| Mileage | 6 Km/L - 7 Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 91 L |
| Cylinders | 8 Cylinders |
| Length | 5334 mm |
| Width | 2057 mm |
| Height | 1943 mm |
| Seating capacity | 7 seater |
| Boot Space | 91L |
| Drive type | Front Wheel Drive & All Wheel Drive |
There are 1 used GMC Yukon 2021 available for sale in Sharjah.
The starting price of used GMC Yukon 2021 in Sharjah is AED 150,000.