-
-
Warranty
$57,500 PremiumUsed Jetour G700 2026Used Jetour G700 2026 PremiumJetour G700 Jetour G700 2026 GCC | Agency Warranty-
Warranty
-
-
Explore a wide selection of verified used Jetour G700 2026 for sale in UAE. Buy and sell used Jetour G700 2026 in UAE quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
Jetour G700
Looking for the perfect used Jetour G700 2026 in UAE? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned Jetour G700 2026 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 2 listings of Jetour G700 2026 starting at an average price of 209,750. Each of our G700 2026 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right G700 2026 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand Jetour G700 2026 for you, across UAE.
| Price | 209,750 - 239,990 |
| Body Type | SUV/Crossover |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Hybrid |
| Horsepower | 724 BHP |
| Torque | 795 Nm |
| Engine capacity | 2 L |
| Mileage | 10 Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 100 L |
| Cylinders | 4 Cylinders |
| Length | 5153 mm |
| Width | 2050 mm |
| Height | 1960 mm |
| Seating capacity | 5 - 6 seater |
| Acceleration (0-100 KM/H) | 4.8 sec |
| Top Speed | 180 km/h |
| Drive type | All Wheel Drive |
There are 2 used Jetour G700 2026 available for sale in UAE.
The starting price of used Jetour G700 2026 in UAE is 209,750.