-
$20,500 FeaturedUsed Mercedes Benz CLA250 2019Used Mercedes Benz CLA250 2019 FeaturedMercedes Benz CLA250 Std 2.0L (221 HP) -
Explore a wide selection of verified used Mercedes Benz CLA250 2019 for sale in UAE. Buy and sell used Mercedes Benz CLA250 2019 in UAE quickly, safely and at the best prices with DubiCars.
Mercedes Benz CLA-Class
| Mercedes Benz CLA250 2019 trims | Price* |
|---|---|
| CLA250 4MATIC 2019 | 69,500 |
| *Average starting price | |
Looking for the perfect used Mercedes Benz CLA250 2019 in UAE? DubiCars offers a vast selection of high-quality pre-owned Mercedes Benz CLA250 2019 from multiple dealers and private car owners across the country.
We have 2 listings of Mercedes Benz CLA250 2019 starting at an average price of 45,000. Each of our CLA250 2019 listings includes detailed information on mileage, condition, and features, helping you find the right CLA250 2019 to suit your lifestyle and budget.
Browse DubiCars listings today and discover the right second hand Mercedes Benz CLA250 2019 for you, across UAE.
| Price | 45,000 - 75,000 |
| Body Type | Sedan |
| Transmission | Automatic |
| Fuel Type | Petrol |
| Horsepower | 350BHP |
| Torque | 420Nm |
| Engine capacity | |
| Mileage | 13Km/L |
| Fuel Tank Capacity | 51L |
| Length | 4688mm |
| Width | 1830mm |
| Height | 1440mm |
| Seating capacity | 4 seater |
| Drive type | Rear Wheel Drive |
There are 2 used Mercedes Benz CLA250 2019 available for sale in UAE.
The starting price of used Mercedes Benz CLA250 2019 in UAE is 45,000.